Pożyczki pod weksel

Pożyczki prywatne są to pożyczki poza bankowe udzielane przez osoby prywatne i firmy chętnym pożyczkobiorcą. Pożyczki te są udzielane przez inwestorów osobiście zainteresowanym pożyczkobiorcą. W tym przypadku wymagany jest bezpośredni kontakt z inwestorem w celu podpisania umowy.

Inwestorzy w celu wyrażenia chęci udzielenia pożyczki prywatnej ogłaszają się w Internecie, czy też w prasie. Następnie dochodzi do kontaktu drogą mailową lub telefonicznie, w celu ustalenia warunków pożyczki, a następnie dochodzi do spotkania zainteresowanych osób w celu podpisania umowy. Podczas załatwiania formalności związanych z pożyczką prywatną wymagane jest podpisanie umowy z Inwestorem przy jego obecności, zapobiega to powstaniu wszelkich niejasności i nieporozumień. Zaletą pożyczki prywatnej jest osobista znajomość inwestora i pożyczkobiorcy, może ona prowadzić do dużych negocjacji odnośnie kwoty pożyczki, okresu jej spłaty oraz oprocentowania. Jest to pierwsza w historii forma pożyczania pieniędzy, która ma swoje zastosowanie w obecnych czasach, mimo istnienia banków oraz wszelkich instytucji udzielających kredytów, czy pożyczających pieniądze. Kolejną zaletą pożyczek prywatnych jest fakt, że pożyczkobiorca nie musi przedstawiać zaświadczeń o zarobkach, nie jest sprawdzana historia w BIK, a do podpisania umowy pożyczkowej wystarczy jedynie dowód osobisty.

Pożyczki prywatne to minimum formalności, a maximum korzyści dla pożyczkobiorcy. Pożyczki udzielane są szybko, a jedynym wymogiem jest posiadanie stałego dochodu.

2 thoughts on “Pożyczki pod weksel

  1. Witam Państwa pilnie potrzebuję pożyczyć 15000 zł na okres 4 lat.
    Posiadam stały dochód.
    Proszę o informację od rzetelnych i uczciwych inwestorów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *