Potrzebujesz pieniędzy? Sprawdź naszą ofertę!
POŻYCZKI PRYWATNE Minimu formalności Maksimum zadowolenia naszych klientów

Witamy serdecznie!

Pożyczki i kredyty prywatne pozabankowe bez sprawdzania historii w BIK

Sprawdź naszą ofertę.

Wyślij wniosek

Wypełnij wniosek podany na stronie i prześlij go nam, a w krótkim czasie otrzymasz potrzebną gotówkę

Odbierz przelew

W krótkim czasie potrzebna Ci gotówka znajdzie się na Twoim koncie !

Pożyczka prywatna

Jeśli jesteś w finansowej potrzebie udzielimy Ci pożyczki prywatnej na dogodnych warunkach
 Nie wymagamy zdolności kredytowej
 Nie musisz przedstawiać zaświadczeń o zarobkach
 Nie potrzebujemy zgody Twojego małżonka
 Nie sprawdzamy historii w BIK
 Wystarczy nam TYLKO Twój DOWÓD OSOBISTY
 
Staraliście się Państwo o kredyt w banku, jednak okazało się, że nie spełniacie okreśflonych warunków i w efekcie nie został Wam udzielony? A może po prostu nie chcecie wikłać się w skomplikowane pod względem proceduralnym relacje finansowe z państwowymi instytucjami?

Pożyczki prywatne, z jakich możecie skorzystać w zakresie działalności naszego przedsiębiorstwa, to rozwiązanie przeznaczone dla każdego, komu pieniądze niezbędne są tu i teraz.
Dzięki bardzo przejrzystej i przystępnej dla klientów formie udzielania finansowego wsparcia, realizowane przez nas pożyczki pod weksel w pełni zabezpieczają obie strony transakcji, podkreślając jej partnerski charakter.
W efekcie będziecie mogli zaopatrzyć się w gotówkę potrzebną na nowe mieszkanie, samochód, leczenie czy chociażby spłacenie jakichś innych zobowiązań, które w tej chwili zupełnie sparaliżowały Waszą wydolność kredytową, wpędzając Was w swoisty zamknięty krąg zadłużenia. Zrobimy co w naszej mocy, byście dzięki nam mogli wyjść na prostą.
U nas możecie liczyć na maksymalną korzyść w zakresie proporcji czasu spłaty do ilości udzielonej gotówki, co umożliwi Wam łatwe oszacowanie optymalnego pod kątem Waszych możliwości rozwiązania.
Przekonajcie się Państwo sami! Zarówno poprzez złożenie wniosku, jak i kontakt z naszymi specjalistami, którzy z pewnością pomogą Wam zdecydować się na najbardziej wydajne i praktyczne

Chcąc otrzymać szybką pożyczkę musisz:
– być osobą pełnoletnią
– posiadać zameldowanie w Polsce
– posiadać stałe źródło dochoduKORZYŚCI POŻYCZKI PRYWATNEJ

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do klientów, którzy mają problem z uzyskaniem kredytu bankowego z uwagi na złą historię kredytową, wpadli w spiralę kredytową bądź szukają sposobu na uzyskanie długoterminowego finansowania, dzięki któremu będą mogli spłacić wszystkie swoje zobowiązania. Szybką pożyczkę  mogą otrzymać nawet osoby zadłużone z komornikiem i windykacją.Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego dbamy o jasne, przejrzyste i elastyczne zasady pożyczania pieniędzy. Nie interesuje nas przeszłość klienta. Stawiamy na uczciwą i rzetelną współpracę oraz terminowy zwrot pożyczonych pieniędzy. Aby to ułatwić, umożliwiamy otrzymanie pożyczki na długi termin spłat. Dzięki temu nawet wysokie pożyczki online mogą mieć niższe i łatwiejsze do spłacenia raty. 

982 thoughts on “Pożyczka prywatna

 1. Witam pilnie potrzebuje pożyczki w kwocie 50 0000 złotych na okres 5 lat. Bardzo zależy mi na czasie. Mam umowę o pracę na czas nieokreślony. proszę o kontakt

 2. Witam,
  potrzebuję pożyczki 25 tys. na 4-5 lat, stała umowa o pracę , proszę o szybką odpowiedź

 3. Witam

  Potrzebuję pożyczki 20 tys na okres 4-5 lat posiadam umowę o pracę na czas nieokreślony proszę o kontakt

 4. Witam potrzebuje pożyczki 2000zl na 24 miesiace mam stale zrodlo dochodu pracuje na pol etatu prosze o kontakt

 5. Witam. Jestem zainteresowana pożyczka prywatna 50 tyś zł mniej więcej w jak najbliższym czasie.
  Prowadzę działalność gospodarczą od 7 miesięcy niestety jeszcze ciężko jest dostać normalny kredyt.
  Bardzo proszę o kontakt.

 6. Witam potrzebuję pożyczki 10tyś. Ma okres 2-3 lat
  Mam pracę stałą moje dochody to 2500-3000 zl na rękę
  Bardzo proszę o kontakt

 7. Potrzebuję pilnie pożyczki. W banku jest to niemożliwe gdyż mam złą historie kredytowa. Mam stały dochód. Interesuje mnie jakaś większa kwota jeśli byłoby to możliwe.

 8. Witam serdecznie, jestem zainteresowana pożyczką w kwocie 30 000 zł. Proszę o kontakt. Posiadam umowę o pracę. Jestem w bardzo trudnej sytuacji, bardzo proszę o szybki kontakt. Na Państwa stronie nie mogę znaleźć wniosku do wypełnienia.

 9. Dzień dobry, proszę o kontakt w sprawie pożyczki, interesuje mnie kwota 30000 tyś. na długi okres mam stałą pracę umowa na czas nieokreślony.Bardzo proszę o kontakt. 534991929

 10. Dzień dobry. Potrzebuje 8 000 zł na 3 lat posiadam umowe o prace zarabiam 2300 na ręke. Prosze o kontakt

 11. Witam. potrzebuję pilnie pożyczki prywatnej 25000zł na długi okres spłaty. Proszę o kontakt.

 12. Witam. Potrzebuje pożyczki do 8000 zł na dwa latak możliwość wcześniejszej spłaty. Posiadam zasilek rodziny w wysokości 1595 zł plus 700 zł tygodniowo to co na czarno. Mam 20 lat nie posiadam kredytów. A pozyczke potrzebuje na dalszą edukację i samochód. Dziękuję i pozdrawiam .

 13. Dzień dobry. Czy jest możliwość uzyskania od państwa pożyczki w wysokości 33tyś zł jeżeli nie posiadam umowy o pracę? Mam stały dochód lecz bez umowy.

 14. witam potrzebuje pożyczki w wysokości 30 000 zł na długi okres spłaty aby spłata nie była za bardzo obciążająca. Prosze o bliższe informacje

 15. Witam, potrzebuję 15 tysięcy złotych na okres 24 miesięcy, mam stałą pracę i zarobki w granicach 7 tysięcy złotych. Proszę o kontakt, pozdrawiam.

 16. Dzień Dobry,
  Potrzebuję pożyczkę 50 tys. zł na okres 5 lat.
  Bardzo proszę o kontakt zwrotny

 17. Potrzebuje 40000 bardzo pilnie, mój dochod miesięcznie zarabiam około 2650zl bardzo proszę o kontak

 18. Dzień dobry
  Bardzo proszę o informacje jak wypełnić wniosek
  jestem zainteresowany pożyczką i jej szczegółami
  kwota i czas uzależniona od warunków ok. 50 tys zł

 19. Witam!Dramatyzm mojej sytuacji skłania mnie do poszukiwania pomocy gdziekolwiek się da.Bardzo pilnie potrzebuję pożyczki conajmniej 60 tysięcy zł.Na skutek nieszczęśliwego splotu okoliczności jestem w potwornie trudnej sytuacji finsowej z której mam wręcz dzikie pragnienie sie uwolnić.A mogę to zrealizować tylko dzięki spłacie swoich długów a następnie nowy start.Mam dochód,ale nieudokumentowany.Mogę płacić do 1000 zł ratę.BARDZO!BARDZO!BARDZO!Proszę o kontakt.

 20. Witam, potrzebuję pożyczkę max 10.000 zł na 36 rat. Mam umowę na czas nie określony, jestem obywatelką Polski i jestem pełnoletnia.

 21. Dzień dobry potrzebny kredyt na remont mieszkania. Kwota 50000zł na 10 lat. Zarobki 4000zł miesięcznie proszę o kontakt.

 22. Potrzebuje 30 tys złotych pracuje na umowe na czas nieokreslony zarabiam 2000 tys zł netto do ręki, bank nie chce mi udzielić pozyczki a potrzebuje gotówki do końca tego tygodnia . Proszę o jak najszybszy kontakt moge płacić za rate co miesiąc 700 zł

 23. Witam serdecznie potrzebuję 100.000 tysięcy pożyczki jestem w stanie płacić miesięcznie 1.500zł jestem osobą pracującą
  wpakowałem się w spirale długów i potrzebuję gotówki na spłatę zobowiązań aby wyjść na prostą

 24. Witam jestem zainteresowany pożyczka na kwote 5-6tyś, moge placić po 550 zł, muszę spłacić obecne zadłużenie.
  Zarabiam 2.400 na reke umowa o prace i dodatkowy dochod w wysokosci 1000zł. topowygracz@gmail.com

 25. Witam, chciałbym dostać u Pana 15000 zł na okres wstępnieie 36 miesięcyy. Piszę wstępnie, ponieważ jesli porozumielibysmy się, wyjeżdżam do pracy za granicę. Wszelkich informacji udzielę mailowo.

 26. Witam serdecznie. Proszę o pilny kontakt w sprawie pożyczki. Potrzebuje 20 000 złotych.

  Z poważaniem

 27. Witam.Pilnie szukam pożyczki w kwocie 5 tyś.Mój dochód jest nie udokumentowany w wysokości 3500PLN miesięcznie.Bardzo proszę o kontakt w tej sprawie.

 28. Witam serdecznie
  Potrzebuje pilnie kwoty 35 tys do 40 tys nawet ze spłata do 10 lat lub na kilka mc
  Proszę pilnie pana o kontakt
  Stały dochód , wykształcenie wyższe

 29. Witam, potrzebuje kwotę 15000 na 18 miesięcy. Mam umowę o pracę na czas nieokreślony 3500 zł miesięcznie.

 30. Witam. Chciałabym otrzymać pożyczkę w wysokości 10.000 zł z miesięczną ratą 500 – 600 zł, na spłatę zobowiązań. Otrzymuję świadczenie emerytalne oraz stały nieudokumentowany dochód.

 31. Witam. Jestem zainteresowana pożyczką w kwocie 10.000 zł na okres 5 lat…Interesuje mnie ile tak w przybliżeniu będzie wynosiła rata miesięczna do spłaty…Proszę o kontakt…

 32. Witam pilnie potrzebuje pozyczki 9 tys mam powazne problemy ze zdrowiem i musze splacic zadłużenia proszę o kontakt

 33. Witam.pilnie potrzebuje ok10tys na 36/48rat miesięcznych. Pilnie szczerze to na już. Jeśli jest możliwość proszę o kontakt. Jestem w stanie płacić po 400zł miesięcznie. Pilnie potrzebuje pożyczkę

 34. WITAM.MAM DWA ZRÓDŁA STAŁEGO DOCHODU. POTRZEBUJE 50000ZŁ JESTEM W STANIE PŁACIC MIESIECZNIE 1000ZL BARDZO PROSZĘ O KONTAKT .

 35. Witam. Próbuje na państwa stronie wypełnić wniosek ale niestety nie otwiera się. Bardzo proszę o kontakt w tej sprawie . Nie ukrywam że sprawa jest pilna.

 36. Witam serdecznie.
  Potrzebuję pożyczki w kwocie 9000zł. Mam udokumentowane dochody. Proszę o kontakt.
  Pozdrawiam

 37. Witam proszę o kontakt potrzebuje porzeczki około 10 tysięcy mogę płacić po około 400-500 zł miesięcznie na umowę i weksel proszę o pilny kontakt i uczciwa pomoc. Ja jestem uczciwa i pałace w terminie. kiki1978@interia.pl 739217220

 38. Witam. Potrzebuje kwoty 2600zł na powiekszenie mieszkania. Pracuje lecz bez umowy. Ewentualne dokumenty mozemy podpisac w moim miejscu pracy w ramach gwarancji. Prosze o kontakt 780-025-798 warszawa

 39. Dzień dobry potrzebuje pożyczki w kwocie 10000 zł na dokończenie remontu w domu zarabiam 2800 netto z premiami ponad 3000. Bardzo proszę o kontakt.

 40. Witam jestem zainteresowana oferta pozyczki pod weksel. Prosze napisać na jakich zasadach. Pozdrawiam

 41. Witam,
  Interesuję mnie pożyczka 20 000 zł na okres 24 miesięcy, proszę o kontakt pozdrawiam

 42. Witam, pilnie potrzebuje pozyczki w wysokości 40tys zł na splate zobowiązań. posiadam stały dochod

 43. Witam serdecznie chcialby zlozyc wniosek na kwote 40000 tys zl moglbym placic po 1000 zl miesiecznie prosze o kontakt

 44. Witam,

  Potrzebuję 25.000 pln okres płaty około 3 lata wysokość raty do ustalenia , nie wiem jakie jest oprocentowanie

 45. Witam
  Pilnie potrzebuję pożyczki 20000 zł n 5 lat proszę o odpowiedz

  Wniosku nie można wypełnić na stonie

 46. Witam, jestem zainteresowany pożyczką w wysokości 10000 – 20000 tysięcy złotych. Proszę o kontakt pod numerem 530419863.

 47. Witam prosze o pilny kontakt na email lub tel 530009528 pilnie potrzebuje pozyczki do 10000zl na mc jestem wstanie placic 250 nie moge otworzyć strony zeby wypełnić wniosek a bardzo zalezy mi na czasie prosze o pomoc

 48. Dzień dobry, potrzebuje pożyczki 4000-5000 PLN. Mam stały nieudokumentowany dochód. Proszę o pilny kontakt.

 49. Witam potrzebuje pożyczkę w kwocie 25.000 lub 30000 na spłatę zobowiązań i komornika na jak najdłuższy okres. Rata która mogę płacić to do 300 zl.

  1. witam potrzebuje pozyczki prywatnej w kwocie 20000tysiecy na spłate chwilowek i pozyczek pozabankowych mam wpis do baz czy jest szansa?prosze o odpowiedz tirka807@wp.pl prosze o wniosek bo na stronie nie moge znalezc .mam stały dochod.

 50. Dzień dobry, potrzebuje pilnie 30tys złotych na max okres kredytowania. Bardzo proszę o jak najszybszy kontakt 665741492.

 51. Witam, potrzebuję pożyczki 50000 zł na najdłuższy możliwy okres spłaty. Proszę o kontakt

 52. Jestem zainteresowana pozyczka jak mogę się z państwem skontaktować proszę o odpowiedź na meila bozenaboguszewska 1957@gmail com

 53. Witam, niestety nie mogę wypełnić wniosku na stronie.
  Potrzebuję 20 000 zł ratę 500 zł/ mc.
  Proszę o kontakt

 54. Witam, Chciałbym się zapytać jak otworzyć wniosek aby go wypełnić, gdy naciskam złóż wniosek pojawia mi się strona startowa a jestem zainteresowany pożyczką.

 55. Witam serdecznie !
  jestem Kamil , mam lat 27, na codzien pracuje w biurze nieruchomosci , pomagam Tacie , ale znalazlem sie w ciezkiej sytuacji , potrzebuje pozyczyc 45 000 ,na splate dlugow osobistych , na studia na politechnike i zakup paru niezbednych mi rzeczy, obiecuje ze oddam wszystko co do grosza , tak jak bedzie na umowie,bardzo prosze o pomoc:( czekam na informacje ,pozdrawiam !

 56. Witam jestem zainteresowana pożyczką , proszę o kontakt oraz ofertę .Niestety nie można otworzyć wniosku do wypełnienia .

 57. Witam, potrzebna pilna pozyczka na kwote 5000 tyś. Kiedy mozna sie spodziewac odpowiedzi od Panstwa?

 58. Dzień dobry,
  potrzebowałbym 55 tys. na spłatę prywatnej pożyczki hipotecznej na hipotece. Chcę wziąć kredyt hipoteczny i wtedy spłacił bym pożyczkę od Państwa – jednak, muszę mieć czystą hipotekę…
  Jakie wymagania są do pożyczki 55 tys?
  Pozdrawiam

 59. Witam potrzebuje pilnie 5000 jestem w stanie spłacać 300/400zł w miesiącu proszę o szybki kontakt dziękuję

 60. pilnie potrzebuje pozyczki w kwocie 50 000. Pracuje i moge oddawac po 500zł miesiecznie

 61. Potrzebuje pożyczkę 50.000 mam wpisy w bik posiadam umowę o prace mogę oddawać po 500zl

  1. Pilnie potrzebuję pożyczki w kwocie minimum 3000 zł a max.6000 zł ,jestem emerytem. Proszę o przesłanie wniosku bo nie wiem jak znaleźć na stronie. Pozdrawiam

 62. Witam.potrzebuje 40 tys na około 60 miesięcy.posiadam umowę o pracę i zarabiam 5000 złoty

 63. Witam, potrzebuję pożyczyć 30 000zł – ratę jaką mogę płacić miesięcznie to kwota 500 zł. Mam stały udokumentowany dochód. Proszę o kontakt.

 64. Witam potrzebuje 4000zł na 36 rat . Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam

 65. Witam, szukam osoby która pożyczy mi 30 000zł na umowę cywilno – prawna. Mam stały dochód – umowa na czas nieokreślony. Proszę o kontakt.
  Pozdrawiam

 66. potrzebuje 20-25 tys na max okres kredytowania

  mam dochod udokumentowany 2300netto
  oraz nieudokumentowany 1600 netto
  proszę o kontakt

 67. Witam.
  Pilnie potrzebuję pożyczyć 6 tyś zł.
  Bardzo proszę o kontakt.

  Pozdrawiam, Barbara

 68. Witam,pilnie potrzebuje pożyczki na spłatę zobowiązań .Proszę o kontakt potrzebuje pożyczyć 30000 z ratą 1000 zł

 69. WITAM POTRZEBUJE POMOCY BARDZO PILNIE LACZNE DOCHODY MOJE I MEZA NA STALE TO 2100 JA PRACUJE DODATKOWO NA CZARNO ZARABIAM 1000 PROSZE O SZYBKI KONTAKT I ODPOWIEDZ ekubis1973@wp.pl POZDRAWIAM

 70. Witam potrzebuję pożyczki w kwocie 1000 zł na opłaty pracuję na umowę na czas nie określony proszę o kontakt

 71. Proszę o udzielenie mi pożyczki w kwocie 50 000 zł. Mogę płacić miesięcznie po ok 600. Proszę o kontakt.

 72. Witam. Bardzo proszę o udzielenie mi pożyczki w wysokości 30 000 zł. Bardzo pilne. Dziękuję za każdą pomoc. Proszę o kontakt.

 73. Witam, mam 38 lat, pracuję bez umowy, potrzebuję pożyczyć 2000 zł na już. Nie mogę posiadać konta w banku więc pożyczkę muszę dostać do ręki lub na czyjeś konto bankowe. Proszę o szybką odpowiedz ponieważ bardzo potrzebuję szybko tych pieniędzy.

 74. Witam. Pilnie potrzebuje 50 000. Mam małą dzialnoscia w Londynie. Mogę oddać z bardzo dobraz prowizja. Mam mam trzy drobne wpisy w bok. Zależy mi na konkretną oferta.

 75. Witam, potrzebuję 30.000, jestem w stanie płacić ratę 500zł. Proszę o kontakt

 76. Dzień dobry jestem zainteresowana kwota pożyczki ok 60tys na spłatę zobowiązań na dłuższy okres. Jestem w stanie płacić 600 do 800zl miesiecznie. Proszę o szybką odpowiedź. Bardzo zależy mi na czasie. Pozdrawiam

 77. Potrzeba mi 15000 zł. Sprawa życia i smierci. Chce wyjść na prosta. Proszę o kontakt na maila.

 78. Witam chciałbym pożyczyć 3000 tys. Okres spłaty ok 12 miesięcy. Mam umowę o pracę. Proszę o kontakt.

 79. Witam, jestem zainteresowany pożyczką w wysokości 25 tyś złotych, proszę o kontakt.

 80. Witam interesuje mnie pozyczka w kwocie 5000/6000 mogę płacić podatki 300zl miesięcznie proszę o kontakt

 81. Szukam pozyczki na kwotę 30 tyś na okres 4 lat, obecnie zarabiam 4200 netto, przez zeszloroczna komplikacje zyciowa mam zła historie biku oraz brak możliwości otrzymania produktow w bankach. Proszę o kontakt, uczciwie podchodzę do sprawy

 82. Witam,
  Potrzebuję pożyczki na spłatę kredytów i chwilówek ok 50000,00, pracuję zarabiam.
  Proszę o pilny kontakt ,bardzo zależy mi na czasie…
  Pozdrawiam.

 83. Witam jestem zainteresowana oferta pożyczki w wysokości 30 tys zł na okres 36 miesięcy proszę o kontakt dadunia123@wp.pl niestety na stronie nie ma możliwości złożenia wniosku

 84. Witam jestem zainteresowana kwota 15000 zl na spłatę moich zaległych zobowiązań.Chciałabym spłacić zaległości i zacząć życ normalnie.
  Proszę o pilny kontakt

 85. Poszukuje pozyczki bez baz proszę o pomoc w znalezieniu takiej pozyczki kwota to ok 70000 tyś jak to jest mozliwe.
  Jerzy

 86. Witam
  Chialabym pozyczyc 4000zl na 24 miesiace
  Jestem zatrudniona na umowe o prace
  Proszę o kontakt osobe ktora jest wstanie zaufac i pożyczyć mi pieniadze

 87. Witam, potrzebuję pożyczki w kwocie 18 tys zł. Jestem w stanie spłacać ok 500-600 zł miesięcznie. Proszę o kontakt.

 88. Witam, poszukuję pożyczki prywatnej 20000 z możliwością spłaty rat miesięcznych w wysokości 600-700zł.

  1. potrzebuje 30000tysiecy na splate zobowiazan na stronie nie ma mozliwosci zlozenia wniosku.pozdrawiam

   1. potrzebuje 30000 tysiecy zl na splate zobowiazan,na stronie niema mozliwosci zlozenia wniosku pozdrawiam

 89. Witam, potrzebuję pożyczyć 9 tysięcy złotych, z ratą 400-600 zł miesięcznie. Proszę o kontakt.

 90. Witam
  Potrzebuję pożyczki na kwotę ok 50000,00 pod weksel, jestem w stanie płacić raty do 1000,00 złotych miesięcznie.
  Proszę o pomoc..
  Pozdrawiam

 91. Witam, naprawdę pilnie potrzebuje 4000 zł na maksymalnie 12 – 18 miesięcy. Jestem nauczycielką języków obcych, trochę mi się życie pokomplikowalo. Mam pracę stałą, na czas nieokreślony. Bardzo proszę o pomoc.

 92. Witam, jestem zainteresowana pożyczką w kwocie 10 tyś zł z okresem spłaty 18-24 miesiące.
  Proszę o pilny kontakt.

 93. witam, potrzebuje nawet 10000 zł żeby się uwolnić od pętli kredytowej, proszę o kontakt, na tej stronie nie ma dostępnego formularza zgłoszeniowego, pozdrawiam

 94. jestem bardzo zainteresowana pożyczka prywatną na 30tyś zł na maksymalny okres czasu, jestem juz w desperacji i prosze o kontakt, nie można wypełnić wniosku na stronie

 95. Witam, potrzebuuje pożyczyć 3000 tysiące na spłatę zobowiązań z jak najmniejszą ratą. proszę o szybki kontakt.

 96. Witam, jestem zainteresowana pożyczka w wysokości 10 tys. zł na okres 18-24 miesiące. Proszę o pilny kontakt.

 97. Chciałbym skorzystać z Waszych usług w postaci pożyczki
  Nadmieniam że jest zatrudniony na stałe.
  Moje zarobki to 1600-1800 zł
  Nie posiadam komornika
  Mam pożyczki pozabankowe na kwotę 15 tys. chciałbym to spłacić,interesuje mnie pożyczka w kwocie 40 tys. na długi okres spłaty.

 98. Witam,
  Potrzebuję pożyczki w wysokości 80 tys. złotych na dłuższy okres.
  Płatną w ratach miesięcznych.
  Proszę o kontakt.

 99. Witam. Mam na imię Paweł. Jestem zainteresowany pożyczka w wys. 60-65 tyś. na spłatę zobowiązań. Jestem w stanie płacić 700-750 złotych miesięcznie. Proszę o kontakt.

 100. Witam potrzebuje pożyczki 20 tys na 48 miesięcy, bardzo proszę o kontakt, pozdrawiam

 101. Witam. Bardzo Proszę o kontakt potrzebuję pilnie pożyczki na kwotę 8tyś.zł. na 36 miesięcy. Nie można otworzyć wniosku na Państwa stronie. 501446407

 102. Witam,
  Nie otwiera mi się wniosek, poszukuje pożyczki prywatnej w kwocie 7 tys. zł, proszę o kontakt .

 103. Witam. Potrzebuję pożyczyć 35 tysięcy złotych z ratą do 700 zł miesięcznie.Prosze o informację.Na stronie nie można wypełnić wniosku.

 104. Witam jestem zainteresowana pozyczka u was 200 tys ? Pilnie prosze o kontakt

 105. Niestety nie można wysyłać wniosków na Państwa stronie
  Jestem zainteresowana pożyczką w kwocie 45000 na okres 4 lat,proszę o kontakt pilne 507176357

 106. Witam serdecznie pilnie potrzebuję pożyczki proszę o pomoc w sprawie wniosku

 107. witam, jestem zainteresowana kwota 40000 na 5 lat, nie moge otworzyc wniosku, zeby go wypelnic, prosze o kontakt 690-319-493

 108. Witam
  Bardzo proszę o kontakt. Potrzebuję pożyczki w kwocie 10.000PLN na okres 4 lat.
  Nie można otworzyć wniosku na Państwa stronie.

 109. potrzebuje pożyczki w kwocie do 15000. jest to dla mnie bardzo pilne.proszę o kontakt albo jakąś wiadomość

 110. Własnie wniosku nie mozna złozyć na państwa stronie>>a może tutaj tylko chodzi aby otworzyć LINK!!!

 111. Witam. proszę o kontakt w sprawie oferty pożyczki. Nie mogę otworzyć wniosku, żeby go wypełnić.

 112. Jestem zainteresowana pozyczka w kwocie 35000 na okres 5 lat moge płacic 500złmiesiecznie prosze o kontakt

 113. Witam poszukuje porzyczki prywatnej w wysokości 10000 tysięcy proszę o kontakt potrzebuje pomocy z góry dziękuję

 114. Proszę o kontakt, poszukuję pozyczki w kwocie 25000 na okres 5 lat.
  Wniosku na Państwa stronie nie można otworzyć.

  1. Niestety nie można wysyłać wniosków na państwa stronie>>a może chodzi tylko aby otworzyć stronę i na tym się konczy??

 115. prosze o kontakt jestem zainteresowana kwota 35000zl na okres 5lat moge placic 500zl

  1. Basia napisał(a):
   Maj 18, 2017 o 7:31 am
   prosze o kontakt jestem zainteresowana kwota 35000zl na okres 5lat moge placic 500zl

   5 lat to 60 miesiecy czyli 60*500= 30000
   nawet kapitału nie spłacisz

 116. Witam potrzebuję pożyczyć 25000 zł z ratą 500-600 zł miesięcznie. Proszę o kontakt

Comments are closed.